Record aantal updates in komende Patch Tuesday

patch tuesday

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (0)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Vrijdag 6 augustus 2010
Auteur: Sander van der Meijs

Volgende week dinsdag brengt Microsoft 14 updates uit, waarmee 34 lekken zullen worden gedicht in Windows, Office, IE, SQL en Silverlight.

Windowsbeheerders kunnen zich gaan opmaken voor een erg zware Patch Tuesday. Volgende week komt Microsoft namelijk met een monsterpatchronde van maar liefst 14 updates. Daarmee zullen 34 kwetsbaarheden worden gedicht. Alle ondersteunde smaken van Windows hebben een update nodig, van Windows XP SP3 tot en met Windows 7.

Acht van de veertien updates worden als 'kritiek' aangemerkt, de overige zes als 'belangrijk'. Tien ervan zijn voor Windows, en daarvan is de helft 'kritiek'. Al deze updates gelden voor Windows XP SP3. Twee van de vijf kritieke updates gelden ook voor Windows 7, dat in totaal door tien van de veertien updates wordt geraakt.

Record

De 14 updates is overigens een record. In februari 2010 en oktober 2009 bracht Microsoft 13 updates tegelijk uit, en daar gaat deze patchronde dus met een update overheen. Het aantal gedichte lekken is echter geen record. In juni van dit jaar werden met 10 updates eveneens 34 lekken gedicht.

Bron: Techworld

Relevante whitepaper: Transactie-informatie online opslaan
Download

Totaal 0 reactiesLaatste reacties


Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Peiling

Loading Poll

Video: World Tech Update: Apple-gadgets van ...

World Tech Update: Apple-gadgets van iWorld (video)

Verleden nieuws