Metallica wil zijn muziek niet in webwinkel Apple

Ipod

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (11)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Vrijdag 4 juli 2003
Auteur: Maarten Reijnders

Metallica en de Red Hot Chili Peppers willen niet dat Apple hun muziek per nummer via internet verkoopt.

Dat heeft een woordvoerder van de twee bands tegenover persbureau Reuters verklaard. Het aanbieden van losse muzieknummers zou het einde van het muziekalbum kunnen inluiden, zo vrezen de bands.

Apple ging eind april van start met zijn iTunes Music Store. Amerikanen kunnen daar tegen betaling van 99 dollarcent losse muzieknummers downloaden. Apple heeft sinds de introductie meer dan vijf miljoen nummers verkocht.

Behalve Metallica en de Red Hot Chili Peppers zouden ook Green Day en Linkin Park tegen de verkoop van losse nummers zijn. Metallica heeft al een lange geschiedenis in het debat over de verspreiding van muziek via internet. Eerder was de band een van de drijvende krachten achter de strijd tegen de muziekuitwisseldienst Napster.

  • Categorieën:
  • E-commerce

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Houdt grip op UC-uitdagingenUnified communications biedt heel veel, maar heeft ook specifieke uitdagingen!
  • Kostenbesparing voor long tail appsOplossing voor kostenkwesties in VDI. Technologie geschikt voor long tail apps.
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)