CBS: meeste bedrijven gebruiken isdn

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (0)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Woensdag 30 juli 2003
Auteur: Maarten Reijnders

Acht van de tien Nederlandse bedrijven hebben internettoegang. De meeste bedrijven hebben een isdn-verbinding.

Dat blijkt uit het rapport 'De digitale economie' van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS).

Bijna 60 procent van de bedrijven gebruikt isdn. Inbellen via een modem komt bij één op de drie bedrijven voor. Een vaste lijn komt aanmerkelijk minder vaak voor. Het zijn met name grote bedrijven die daarvoor kiezen, zo stelt het CBS.

Zeven op de tien bedrijven met internettoegang bieden inmiddels online diensten aan. "Dit kan variëren van een simpele website tot de mogelijkheid om goederen en diensten te bestellen en te betalen."

Overigens zijn er wel grote verschillen tussen bedrijfstakken. Zo hebben praktisch alle computerservicebureaus, reclamebureaus, uitgeverijen en drukkerijen een site, terwijl dat voor bedrijven in de landbouw, bouwnijverheid en de zorg nog maar voor een minderheid het geval is.

  • Categorieën:
  • E-commerce

Totaal 0 reactiesLaatste reacties


Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Houdt grip op UC-uitdagingenUnified communications biedt heel veel, maar heeft ook specifieke uitdagingen!
  • Kostenbesparing voor long tail appsOplossing voor kostenkwesties in VDI. Technologie geschikt voor long tail apps.
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)