- U bent nu hier:
- »Home
- »Persberichten
- »Revolutie in notebookland: eindelijk Ubuntu bij notebooks!
Revolutie in notebookland: eindelijk Ubuntu bij notebooks!
Powered byITworld
Gepubliceerd: 24-06-2009
Persbericht van: NextGenMobiles
Waar al jaren over wordt gespeculeerd gaat NextGenMobiles, in samenwerking met OwnIT, nu als eerste in de Benelux over tot concrete actie. Met onmiddellijke ingang wordt Linux Ubuntu standaard meegeleverd met de, marktveroverende, ZEPTO notebooks. NextGenMobiles laat door deze actie aansprekende concurrenten ver achter zich.
R. de Greef, directeur van NextGenMobiles, is enthousiast over de nieuwe mogelijkheden die voor de gebruiker ontstaan.
"Met Ubuntu heeft de klant een krachtig besturingssysteem in handen waarmee de notebooks flexibel zijn in te zetten voor alle dagelijkse taken. Klanten hebben gratis alle software bij de hand om het onderste uit de notebooks te halen. Zo kan men met OpenOffice teksten, werkbladen en presentaties verwerken. Deze zijn volledig uitwisselbaar met het Microsoft platform. Daarnaast kunnen de klanten met Firefox en Thunderbird genieten van alle mogelijkheden die internet biedt."
Via de website www.zeptoshop.nl kan over worden gegaan tot aanschaf van de gehele lijn ZEPTO notebooks met Linux Ubuntu (Jaunty Jackalope 9.04).
