Chinese IE-exploit openbaar

peiling

Gepubliceerd: Maandag 18 januari 2010

Exploitcode voor het Chinese zero day-gat in IE 6 t/m 8 is geopenbaard, maar werkt vooralsnog alleen goed op versie 6. Ik ga nu:

Toon volledig artikel

CyberData op Maandag 18 Januari 2010 11:54

image

Hmm ik mag blijven stemmen...... Nu al een ff lek?

regnis op Maandag 18 Januari 2010 12:20

image

Webwereld jullie hadden er nog bij moeten zetten van: Het lijkt me nu eens een goed moment om andere OSen en browsers te onderzoeken en de overstap mogelijk te maken XD.

Primus op Maandag 18 Januari 2010 13:37

image

..geen zorgen maken, want er is genoeg om er tegen te doen.

JoostA op Maandag 18 Januari 2010 14:00

image

Nu ik zelf toch vanuit Firefox heb zitten stemmen mag ik wel even de volgende ondeugende vraag stellen.

Wie van de 46% die meldden dat ze geen IE gebruiken heeft bij deze gelegenheid juist wel vanuit IE heeft zitten stemmen ? -:)

Heiko op Maandag 18 Januari 2010 14:42

image

Nou ja, ik in ieder geval niet (met m'n Firefox in Ubuntu...).

Cesar M op Maandag 18 Januari 2010 21:51

image

Lang leve m'n Opera!

frho op Dinsdag 19 Januari 2010 10:03

image

Op mijn werk heb ik ook gewoon Firefox, maar dat zal voor menigeen wel anders zijn. Thuis hebben ze veelal wel een andere browser en zijn ze voor deze exploit veilig. Wat er op het werk met de machine gebeurd is de zorg voor de systeembeheerder :)

BonTon op Maandag 18 Januari 2010 14:33

image

Niet druk maken omdat in ie8 DEP aan staat, en dan werkt de exploit niet (volgens MS).

Vincentlaborant op Dinsdag 19 Januari 2010 11:59

image

En jij gelooft in sprookjes?

zwart-wit op Maandag 18 Januari 2010 16:28

image

Blijkt toch maar weer eens en te meer dat als men tijdig update, upgrade en patched, dat de gevolgen verwaarloosbaar kunnen zijn.

Nu nog de overheidsinstanties zover krijgen dat ze browser applicaties op maat W3C standaard laten ontwikkelen. Dan is in principe een overstap naar bijvoorbeeld FF probleemloos te maken.

Marc op Dinsdag 19 Januari 2010 23:45

image

hopen dat ze op m'n werk nu ook eindelijk eens afstappen van ie6

Scarletta op Woensdag 20 Januari 2010 12:13

image

Weet je wat zo grappig is.. Er komt een bericht op WW dat de exploit nu ook werkt op IE7 en IE8 en het percentage stmmers dat kiest voor "maak me er niet druk om" stijgt!
Zegt wel iets over de waarde van deze polls! :)

Om te kunnen reageren, dient u ingelogd te zijn.

Peiling

Loading Poll

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Video: World Tech Update: Darpa's robot oorl...

World Tech Update: Darpa's robot oorlogspaard (video)

Gerelateerd nieuws

Meer nieuws

Verleden nieuws