5 Soorten DoS-aanvallen

zombieleger

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (2)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Vrijdag 10 december 2010
Auteur: Chris Broesder

De recente represailles van WikiLeaks-sympathisanten, waarmee onder andere Mastercard is platgelegd, waren DDoS-aanvallen. Aangezien de hele wereld er nu over praat, wordt het tijd om nog eens uit te leggen welke smaken DoS er zoal zijn.

De denial-of-service aanvallen waarmee de sites van Mastercard, Visa en vandaag nog het openbaar ministerie en de politie neergehaald zijn, zijn wereldnieuws. De cyberoorlog schijnt losgebarsten te zijn en de geest van WikiLeaks kan niet meer in de fles gestopt worden. Er is nogal wat gebeurd op webgebied in de afgelopen week. Maar wij willen natuurlijk ook de technische details een beetje in de gaten houden. DoS-aanvallen is nogal een breed begrip. Zo valt nuken er ook onder. Watvoor denial-of-service aanvallen bestaan er eigenlijk allemaal?

« vorige 1 2 3 4 5 6

De rubriek Tips & Tools biedt praktische informatie die IT-professionals in hun dagelijkse werk kunnen toepassen.

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Flexibele IT noodzaak voor banken

    Banken worden belemmerd in hun agility door de beperkte flexibiliteit van hun IT-systemen. Onderzoeksrapport waarin de drastische vernieuwing wordt beschreven.

    Downloaden
  • Overheid bespaart met cloud computingDiscussie over cloud-beleid overheid. Whitepaper over kosten, veiligheid en beschikbaarheid.
  • Kostenbesparing voor long tail appsOplossing voor kostenkwesties in VDI. Technologie geschikt voor long tail apps.
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)