Firefox 3.1 verschuift naar volgend kwartaal

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (0)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Vrijdag 27 februari 2009
Auteur: Sander van der Meijs

Beta 3 van Firefox 3.1 komt volgende week dan toch uit, na een paar keer te zijn uitgesteld. Daarna komt er echter nog een beta 4, om de vernieuwingen nog eens goed te testen. De uiteindelijke release is opgeschoven naar het volgende kwartaal.

In een status update vertelt Mike Shaver dat het werk aan de Javascript engine Tracemonkey gewoon doorgaat, maar dat door het werk aan andere problemen de veranderingen zich opstapelen. Die veranderingen moeten worden getest en daarom komt beta 3 volgende week. Zes weken later komt dan beta 4, waarmee onder andere Tracemonkey verder moet worden getest.

De uiteindelijke release van Firefox 3.1 wordt wel opgeschoven naar het volgende kwartaal. Maar dat komt al niet meer als een verrassing. Vorige week suggereerde een Firefox-ontwikkelaar al dat het misschien beter was om Tracemonkey uit 3.1 te halen als het de final release nog verder zou ophouden. Het commentaar van Shaver was dat Mozilla de tijd zou nemen om de problemen op te lossen. "Niemand zal zich herinneren wanneer Firefox 3.1 uitkwam, behalve de man die het stuk op Wikipedia schrijft. Maar de mensen zullen zich wel herinneren hoe goed Firefox 3.1 draaide", zei hij toen.

Er zijn ook stemmen in de ontwikkelgelederen die graag willen dat Firefox 3.1 wordt omgedoopt tot 3.5, zodat het duidelijker wordt voor het publiek dat het hier niet gaat om zomaar een kleine update, maar om een grote stap voorwaarts. En zo'n grote stap voorwaarts moet natuurlijk wel goed worden voorbereid.

Bron: Techworld

De rubriek Tips & Tools biedt praktische informatie die IT-professionals in hun dagelijkse werk kunnen toepassen.

Totaal 0 reactiesLaatste reacties


Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Houdt grip op UC-uitdagingen

    Unified communications biedt vele voordelen, maar heeft ook specifieke uitdagingen en niet ieder project levert het verwachte ROI op.

    Downloaden
  • Flexibele IT noodzaak voor bankenOnderzoeksrapport over de beperkte flexibiliteit van veel IT-systemen in de bancaire wereld. Lees meer!
  • Kostenbesparing voor long tail appsOplossing voor kostenkwesties in VDI. Technologie geschikt voor long tail apps.
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)