Google Nexus One vs. Apple iPhone

Google Nexus One en Apple iPhone liefde

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (2)
Aanbevelen

Gepubliceerd: Maandag 3 mei 2010
Auteur:

In mei komt Google's Nexus One, de smartphone op Android 2.1, via Vodafone eindelijk naar Nederland. We kijken hoe hij overeind blijft tegen de iPhone 3GS.

Google's Nexus One komt eindelijk naar Nederland. Hoewel het succes van de Nexus One in Amerika vooralsnog wat tegenvalt, lijkt dat niet aan het toestel zelf te liggen. Gebruikers zijn overwegend enthousiast (zoniet ronduit overweldigd), maar Google heeft opvallend weinig moeite gedaan het toestel aan de man te brengen, waardoor de verkoopcijfers stagneren. Wat het toestel in Nederland gaat doen, staat nog te bezien. Officieel is Vodafone ergens in mei de leverancier van het toestel in Nederland - maar via sites als NexusOnekopen.nl is het toestel al enige tijd verkrijgbaar met verschillende abonnementen. Volgens sommigen is de Nexus One de eerste "iPhone Killer" die die naam ook werkelijk verdient - we gaan eens kijken wat daarvan waar kan zijn.

« vorige 1 2 3 4 5 6 7 8

De rubriek Tips & Tools biedt praktische informatie die IT-professionals in hun dagelijkse werk kunnen toepassen.

Relevante whitepapers

Alle whitepapers >>

Nieuwsbrief

Ontvang dagelijks een overzicht van het laatste ICT-Nieuws in uw mailbox

Whitepapers

  • Maximaliseer het voordeel van SaaS

    Cloud-applicaties hebben grote invloed op het gebruik van de IT-architectuur en niet ieder project levert de verwachte voordelen op.

    Downloaden
  • Flexibele IT noodzaak voor bankenOnderzoeksrapport over de beperkte flexibiliteit van veel IT-systemen in de bancaire wereld. Lees meer!
  • Kostenbesparing voor long tail appsOplossing voor kostenkwesties in VDI. Technologie geschikt voor long tail apps.
» Meer whitepapers

Peiling

Loading Poll

Video: Review: HTC One X-smartphone met vijf...

Review: HTC One X-smartphone met vijf cores (video)