Totaal 9 reactiesLaatste reacties


Sharp-telefoon op zonne-energie (video)

Gepubliceerd: Vrijdag 24 juli 2009
Auteur: Loek Essers

Sharp brengt een mobiele telefoon uit die is uitgerust met zonnecollectoren. Met zonlicht en enig geduld kan de telefoon voor tachtig procent worden opgeladen.

De batterij wordt om veiligheidsredenen niet helemaal volgeladen. Dertig minuten oplaadtijd is goed voor twee tot drie minuten gesprekstijd of twee uur in de standbymodus. Een uur laden met zonne-energie zorgt voor zes minuten beltijd en zes uur standby.

Zon en water

Het toestel heet SH-08A en is uitgerust met gps en mobiele tv. Ook is het waterbestendig. Het toestel is verkrijgbaar in Japan. Het is nog onduidelijk of de SH-08A ook naar Europa komt. Eerder dit jaar toonden Samsung en LG twee prototype telefoons die ook zonnecellen aan de achterkant hebben. Deze zijn nog niet te koop.

Artikelgereedschap

  • Tip ons
  • Printen
  • Reacties (9)
Aanbevelen

Verleden nieuws