Totaal 5 reactiesLaatste reacties
-

vinylat45 op Zondag 7 Februari 2010 20:27
-

Aaargh! op Zaterdag 6 Februari 2010 22:53
-

vinylat45 op Zaterdag 6 Februari 2010 04:26
Gepubliceerd: Donderdag 4 februari 2010
Auteur: Loek Essers
Taiwanese e-readerfabrikanten mikken op een verdienmodel gekoppeld aan een contentbundel. Taiwan loopt voorop in e-readerland.
Op de Internationale Boekententoonstelling in Taipei presenteerden verschillende fabrikanten een scala aan e-readers. Tijdens de de beurs werd duidelijk dat er een tweespalt in de markt is. Een deel van de partijen richt zich op goed leesbare, maar dure e-ink schermen, terwijl een ander deel gata voor de goedkopere lcd-technologie die minder prettig leest omdat het scherm van achteren wordt verlicht.
Grote trend is het kleurenscherm. Zowel voor lcd- als matte schermen worden kleurenvarianten ontwikkeld. De apparaten kosten tussen de 200 en 500 dollar en worden in Taiwan verkocht gebundeld met een contentabonnement.