Totaal 159 reactiesLaatste reacties
-

Anonymous Coward op 03/09/10
-

Anonymous Coward op 02/09/10
-

Anonymous Coward op 02/09/10
Gepubliceerd: Zaterdag 28 augustus 2010
Auteur: Loek Essers
In IDG's World Tech Update wordt het technieuws van afgelopen week op een rij gezet. Deze week speciale aandacht voor Windows 95, met oude beelden van Bill Gates.
In een korte terugblik op het besturingssysteem dat iedereen het nu welbekende Startmenu gaf, legt een jonge Bill Gates uit wat hij destijds voor ogen had. Windows 95 bestaat deze week 15 jaar. wie het OS aanschaftte, kreeg 13 diskettes of een hypermoderne cd-rom aangeleverd.
Daarnaast is er in de World Tech Update aandacht voor Samsungs iPad-concurrent de Galaxy Tab, en voor de aanstaande aankondiging van Apple, en een blik op Google Street View dat in Europa steeds meer onder vuur komt te liggen. Er wordt een blik achter de schermen geworpen in een groot corporate datacenter, en er vliegt ook een met een iPad bestuurbare drone langs.