
Hier, een supertrage nepneutraliteit-router!
Om internet te ervaren zoals tegenstanders van netneutraliteit het graag zien.
Met de presidentiƫle voorverkiezingen in het vooruitzicht, proberen Amerikaanse politici elkaar onderuit te schoffelen. Ook netneutraliteit is een van de bevochten thema's.

Hier, een supertrage nepneutraliteit-router!
Met de presidentiƫle voorverkiezingen in het vooruitzicht, proberen Amerikaanse politici elkaar onderuit te schoffelen. Ook netneutraliteit is een van de bevochten thema's.
Democraten ageren tegen Republikeinse kandidaat Rand Paul, die onder meer tegen netneutraliteit is. De Republikeinen vinden dat de FCC met zijn maatregelen om netneutraliteit te garanderen zijn boekje te buiten gaat en ook nog eens het voortbestaan van vrij internetverkeer en de daaraan gekoppelde verdienmodellen bedreigt.
Get a sneak preview of internet under the Rand Paul administration: not free, not open, realllllllllllly slow: 
— The Democrats (@TheDemocrats)10 April 2015
De presidentskandidaat biedt via zijn eigen site spullen aan als een NSA-spycam-blocker, een schuifje met het zijn naam erop. Als reactie bieden Democraten Rand Paul-producten aan, als speciale Rand-hardloopschoenen om weg te rennen van immigranten die je willen begroeten. Ook in de etalage: een speciale netneutraliteitsrouter, zodat je internet kunt ervaren volgens de visie van Paul: retetraag.
Paul wil dat de overheid zich niet bemoeit met internet en bekritiseerde het verbieden van de zogenoemde 'fast lane', waarmee bedrijven diensten sneller wilden uitleveren via een voorrangsweg - een plan dat regelrecht botst met het centrale concept van netneutraliteit.
Het internet word echt niet trager door netneutraliteit.
Het word juist trager door grote commerciele oplichters die zich als een bedrijf voordoen en alles voor de klant goed willen regelen. (not)
Als ik zo in mijn level terug kijk, groter is vaak juist niet beter !
Tja de amerikaanse verkiezingen gaan al heel lang niet meer over inhoud. Het gaat om personen. De ene roept harde tegen de ander. Halve waarden en leugens worden als feiten verkocht en de kiezer slikt het allemaal.
De honderden miljoenen die een nieuwe president nodig heeft om de verkiezing te winnen kun je daarnaast ook zien als een soort smeergeld . Iedereen die kan nadenken weet dat er wat voor terug moet komen en verwacht wordt.
Standaard zijn: betaal een paar ton en kies uit waar je ambassadeur wil worden. zo zijn er nog een boel posten die na een nieuwe president bezet moeten worden.
Reageer
Preview