World Tech Update: gameverniewing op de E3 (video)

De World Tech Update komt deze week vanaf de grootste gamebeurs van de wereld: de E3. Er is nieuwe hardware van Sony en Nintendo die uitgebreid is getest.

Door Loek Essers |Webwereld

Nintendo introduceerde de Wii U, een console met een geheel nieuwe controller. De ontvangst van de apparatuur is niet zo goed want de aandelen zijn na de aankondiging terecht gekomen op het laagste punt in de afgelopen vijf jaar.

Apple

Wellicht dat de vernieuwingen van Sony beter worden ontvangen. Het bedrijf zet in op 3D technologie met een 24 inch 3D-scherm en een bijbehorende bril. Ook wer de PLaystation Vita gepresenteerd, hun nieuwe draagbare game-apparaat. Ook Microsoft deed de nodige aankondigingen rondom de Xbox Kinect.

Verder is er uiteraard aandacht voor Apple. Ceo Steve Jobs presenteerde eerder deze week de iCloud die het synchroniseren van Apple-apparaten moet versimpelen.